Yhteystiedot - Top Marine
22 vuoden kokemus kelluvista ponttoneista
Tuotamme 4 500 m kelluvia ponttoneja joka vuosi
18 asiantuntijaa työskentelee ja auttaa sinua
Top Marinen tuotteita myydään 22 maassa
20 vuoden aikana meistä on tullut kokonaisvaltaisten laituriratkaisujen johtava toimittaja Baltian maissa sekä Pohjoismaissa.

Yhteystiedot

Top Marine OÜ
Tule 33, 76505 Saue, Harjun maakunta, Viro

Paina nähdäksesi luottotiedot

Puhelin: (+372) 53 044 000
Sähköposti: info@topmarine.ee 

Sinua auttava tiimi

Roland Holmberg

Jälleenmyyjä Porvoon alueella

Tel: +358401899933E-mail: myynti@laiturikaupparowi.fi

Odin Aberg

Jälleenmyyjä Nauvon alueella

Tel: +358405029016E-mail: odin@omf.fi

Kimmo Klami

Jälleenmyyjä Tamperen alueella

Tel: +358404127021E-mail: kimmo@sommartiden.fi

Andry Prodel

Toimitusjohtaja

Tel: +372 5304 4000E-mail: andry@topmarine.ee

Silver Pütsep

Projektipäällikkö

Tel: +372 518 0797E-mail: silver@topmarine.ee

Dmitri Gorbatšev

Myynti-insinööri

Tel: +372 509 0245E-mail: dmitri@topmarine.ee

Tarmo Tomson

Tuotantopäällikkö

Tel: +372 523 1156E-mail: tarmo@topmarine.ee

Anneli Prodel

Talouspäällikkö

Tel: +372 5663 8383E-mail: anneli@topmarine.ee

Miksi kannattaa valita Top Marine?

Huippulaatu
100 % tuotteen tuntemus
Palvelua, joka välittää
Turvallisuus ja ympäristönsuojelu
Ammattitaitoinen asennus
Kohtuullinen hinta
Toimitusnopeus
Standardointi
Asenne
Pyydä apua asiantuntijalta